Kim jesteśmy?
Ran Logistics powstało poprzez wyodrębnienie się od swojej rodzinnej firmy której działalność transportowa rozpoczęła się już w latach 90-tych. Od samego początku postawiliśmy sobie za cel zdobycie rynków Europejskich. Jako jedna z niewielu Polskich firm najpierw zaczęliśmy od nawiązywania współpracy z zagranicznymi dystrybutorami. Dzięki tak dynamicznym i odważnym działaniom, czynnie wpływamy na rozwój branży TSL w zachodnim regionie Polski.

Filarem naszego rozwoju jest budowa wiarygodności i zaufania wśród naszych klientów. Ciągłe podejmowanie nowych wyzwań pozwala nam na sukcesywne samodoskonalenie się. Indywidualne i otwarte podejście do każdej osoby współpracującej z nami, sprawia że wciąż się rozwijamy i stawiamy czoła konkurencji.
Dlaczego warto wybrać nas?

01


Oferujemy skuteczne rozwiązania dopasowane do możliwości finansowych zleceniodawcy.

02


Wyróżnia nas doskonała znajomość rynku i prawa.

03


Dostosowujemy każdą usługę do indywidualnych wymagań klienta.

04


Zapewniamy regularną obsługę z gwarancją całorocznych dostaw.

Siedziba spółki oraz Centrum
Administracyjne:

Ran Logistics sp. z o.o. sp. k.

Centrala:
62-067 Rakoniewice, ul. Przemysłowa 8

Tel.: +48 61 444 16 66
E-mail: biuro@ranlogistics.pl

Oddział Grudziądz:
ul. Mickiewicza 51/53, 86-300 Grudziądz

Mają Państwo pytania?

Zapraszamy do kontaktu
Nasz zespół specjalistów
z chęcią odpowie na wszystkie
Państwa pytania!

Formularz kontaktowy

1 + 5 = ?

ZARZĄD
img09

Robert  Nowak

e-mail:
robert.nowak@ranlogistics.pl

img09

Robert  Nowak

Członek zarządu

e-mail:
robert.nowak@ranlogistics.pl

img10

Adrian  Nowak

Członek zarządu

e-mail:
adrian.nowak@ranlogistics.pl

img09

Jan Kowalski

e-mail:
jankowalski@ranlogistics.pl
Tel.: 999-999-999

KIEROWNICTWO
img09

Paweł  Stachowiak

Kierownik

e-mail:
transport@ranlogistics.pl
Tel.: 882-500-407

KSIĘGOWOŚĆ
img09

Robert Nowak

e-mail:
robert.nowak@ranlogistics.pl

img09

Aneta  Raszke

Kierownik ds. finansowych

e-mail:
ksiegowosc@ranlogistics.pl
Tel.: 734-609-896

img10

Katarzyna  Bocer

Specjalista ds. rozliczania kierowców

e-mail:
katarzyna.bocer@ranlogistics.pl
Tel.: 608-814-447

img09

Jan Kowalski

e-mail:
jankowalski@ranlogistics.pl
Tel.: 999-999-999

img09

Robert Nowak

e-mail:
robert.nowak@ranlogistics.pl

img09

Patrycja  Wit

Księgowa

e-mail:
patrycja.wit@ranlogistics.pl
Tel.: 692-449-066

img10

Alicja  Horowska

Specjalista ds. administracji

e-mail:
alicja.horowska@ranlogistics.pl
Tel.: 604-647-198

img09

Jan Kowalski

e-mail:
jankowalski@ranlogistics.pl
Tel.: 999-999-999

img09

Robert Nowak

e-mail:
robert.nowak@ranlogistics.pl

img09

Magdalena  Marciniak

Specjalista ds. administracji

e-mail:
magdalena.marciniak@ranlogistics.pl
Tel.:

img10

Wiktoria  Otto

Specjalista ds. celnych i windykacyjnych

e-mail:
wiktoria.otto@ranlogistics.pl
Tel.: 692-945-950

img09

Jan Kowalski

e-mail:
jankowalski@ranlogistics.pl
Tel.: 999-999-999

SPEDYCJA
img09

Robert  Nowak

e-mail:
robert.nowak@ranlogistics.pl

img09

Jakub  Olkowicz

Team leader działu spedycji

e-mail:
jakub.olkowicz@ranlogistics.pl
Tel.: 538-330-776

img09

Kamila  Szymańska

Team leader działu spedycji

e-mail:
kamila.szymanska@ranlogistics.pl
Tel.: 784-583-518

img09

Jan Kowalski

e-mail:
jankowalski@ranlogistics.pl
Tel.: 999-999-999

img09

Robert Nowak

e-mail:
robert.nowak@ranlogistics.pl

img09

Mikołaj  Welski

Spedytor międzynarodowy

e-mail:
mikolaj.welski@ranlogistics.pl
Tel.: 880-561-480

img09

Mikołaj  Wrzesiński

Spedytor międzynarodowy

e-mail:
mikolaj.wrzesinski@ranlogistics.pl
Tel.: 784-043-714

img09

Jan Kowalski

e-mail:
jankowalski@ranlogistics.pl
Tel.: 999-999-999

img09

Robert Nowak

e-mail:
robert.nowak@ranlogistics.pl

img09

Adrian  Najman

Spedytor międzynarodowy

e-mail:
adrian.najman@ranlogistics.pl
Tel.: 889-486-104

img09

Olaf  Wojtaś

Spedytor międzynarodowy

e-mail:
olaf.wojtas@ranlogistics.pl
Tel.: 784-582-639

img09

Jan Kowalski

e-mail:
jankowalski@ranlogistics.pl
Tel.: 999-999-999

img09

Robert Nowak

e-mail:
robert.nowak@ranlogistics.pl

img09

Kamil  Witkowski

Spedytor międzynarodowy

e-mail:
kamil.witkowski@ranlogistics.pl
Tel.: 692-458-116

img09

Patryk  Rutkowski

Spedytor międzynarodowy

e-mail:
patryk.rutkowski@ranlogistics.pl
Tel.: 692-455-494

img09

Jan Kowalski

e-mail:
jankowalski@ranlogistics.pl
Tel.: 999-999-999

POWRÓT